Generic selectors
Alleen exacte overeenkomsten
Zoeken in titel
Zoeken in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Alleen exacte overeenkomsten
Zoeken in titel
Zoeken in content
Post Type Selectors

Steun de SAS – hoe kun je ons helpen?

Wilt u een donatie overmaken?

Via het formulier hieronder kun je direct een donatie aan onze Stichting doen. Dank je wel!

Betaalmethode
U kunt alleen kiezen voor iDeal. Voor een overboeking hoeft u dit formulier niet te gebruiken. Zie volgende tekst.

Ook kun je een donatie overmaken op rekening NL38INGB0001632040 t.n.v. Stichting voor afweerstoornissen. Dank je wel !

De Stichting voor Afweerstoornissen (SAS) is erkend als Algemeen Nut Beogende Instelling en is daardoor volledig vrijgesteld van schenkingsrechten. Dit betekent dat over een gift geen schenkingsbelasting hoeft te worden betaald. De gift is volledig aftrekbaar voor de inkomstenbelasting en vennootschapsbelasting.

Het is ook mogelijk om de SAS als erfgenaam of legataris op te nemen in een testament. De SAS ontvangt dan na het overlijden het vastgestelde bedrag, een bepaald percentage van de nalatenschap of een bepaald goed (huis, kunstobject/verzameling). Het testament moet worden opgesteld door een notaris. Voor meer informatie kun je contact opnemen met ons via het contactformulier.